BALDŲ IŠVEŽIMAS 

- Norint atsinaujinti ir pradėti naują etapą namuose, biure ir panašiai, pirmiausia reikia atsikratyti praeitimi ir atlaisvinti vietą pašalinant senus nereikalingus baldus. Atsakymas į tokius klausimus kur dėti senus, vertės nebeturinčius ir pardavimui netinkamus baldus, kaip juos nugabenti į tam skirtas surinkimo vietas ir panašiai, labai paprastas. Susisiekite su mumis ir mes išspręsime visus kilusius rūpesčius, susijusius su senų baldų išvežimu. 

 

- Kadangi žmonės su šiais darbais susiduria ne dažnai,  natūralu, kad gali trūkti tiek žinių tiek įgūdžių patiems atlikti visus veiksmus, nes tai pakankamai daug laiko, jėgų ir kantrybės reikalaujantis darbas. Taigi mes už jus išardysime senus, didelių gabaritų baldus ir paruošime juos patogesniam transportavimui, išnešime ir sukrausime į tam skirtą transportą, ir išvešime į tam skirtas aikšteles. Taigi jūsų darbai apsiriboja užsakymo pateikimu mums, ir jums patogaus laiko suderinimu.

 

- BALDAMS PRISKIRIAMA

už jus išardysime, išnešime ir išvešime tokius senus baldus kaip spintos, komodos, sekcijos, virtuvės komplektai, sofos bei foteliai, kėdės ir kiti jums nebereikalingi baldai.