STAMBIAGABARITĖS ATLIEKOS

 

Su stambiagabaritinėmis atliekomis susiduriama nusprendus atsinaujinti namus ir namų įrangą, ar įsigijus jau prieš tai gyventą butą ar namą, kai norima isikurti pagal save, ir kažkur reikia dėti visą paliktą seną įrangą, baldus, ir kitus didelių gabaritų daiktus.

 

- Stambiagabaritėms atliekoms priskiriama: didelių gabaritų būsto įrengimai, tokie kaip durys, durų staktos, langų rėmai, seni baldai ir panašūs rakandai (spintos, spintelės, čiužiniai, stalai, kėdės), Virtuvės įranga (šaldytuvai, viryklės, indaplovės), namų santechnikos įrengimai (kriauklės, vonios, dušo kabinos).

 

- Niekam nepatinka savo kiemuose matyti pristatytų senų sofų, spintų ar net gi šaldytuvų, arba rasti buitinių atliekų konteinerius, apkrautus spintomis ir foteliais. Šie veiksmai užtraukia ir pinigines baudas, tačiau geriausia to nedaryti vadovaujantis vidiniu sąmoningumu, ir nesielgti taip, kaip patiems nepatiktų, kad kiti elgiasi.

 

- Stambių gabaritų atliekas reikia pristatyti į specialias stambiagabaričių atliekų surinkimo stoteles, o kadangi tai padaryti dažnai sudėtinga dėl būtent nepatogių gabaritų, ir specialaus transporto būtinumo, siūlome užsisakyti stambiagabaričių atliekų išvežimo paslaugą jūsų adresu, ir taip jūsų rūpesčiai bus pasibaigę