STATYBINĖS ATLIEKOS

 

 

Mes vykdome kompleksines atliekų išvežimo paslaugas, todėl kiekvienu konkrečiu atveju su klientu aptariame tinkamiausią ir efektyviausią atliekų išvežimo būdą bei poreikius. Statybines ir kitokias atliekas išvežame tiek mikroautobusais tiek įvairaus dydžio kita sunkiąja technika, tiek konteineriais.

 

VEIKLOS TERITORIJA

Mūsų įmonės veiklos teritorija apima atliekų išvežimą Vilniaus regione, neapsiribojant tik Vilniaus miestu, todėl mūsų teikiamomis paslaugomis gali naudotis ir užmiesčio bei Vilniaus rajono gyventojai bei įmonės.

 

STATYBINĖS ATLIEKOS SKIRSTOMOS:

Statybinės mišrios atliekos: putų polistirolas, gipso ir izioliacinės medžiagos, plastikas, pakavimo plėvelės, mediena ir jos gaminiai, grindų dangos, akmens, mineralinė ir stiklo vata, įvairios izoliacinės ir apdailos medžiagos, vandentiekio vamzdžiai, santechnikos įrenginiai.

Inertinės atliekos: Plytos, Betonas, čerpės ir keramikos gaminiai, dujų silikatiniai, betoniniai, keramzitbetonio blokeliai.

 

RŪŠIAVIMAS

Jeigu atliekos nerūšiuotos, mūsų darbuotojai tai padarys uz jus,  pirmiausia atskirs statybines atliekas pagal medžiagos pobūdį vienas nuo kitų, taip pat nuo buitinių šiukšlių, todėl jums nebūtina apsikrauti papildomais darbais ir rūpesčiais. Surūšiavus ir pakrovus atliekas jos paskirstomos atitinkamose realizavimo vietose – skirtingų medžiagų perdirbimo bendrovėse, statybinių atliekų sąvartynuose. Suteikus paslaugas išduodame utilizavimą patvirtinančius dokumentus, kurie įmonės suteikia mokestinių lengvatų.

 

KAINA

Siekiant sumažinti statybinių atliekų išvežimo kaštus labai svarbu atliekas surūšiuoti pagal medžiagos pobūdį ir dydį bei formą. Birias ir smulkias medžiagas pakuoti į tvirtus maišus bei kartonines dėžes, dideles ar panašios formos atliekas sujungti ir surišti į dideles krūvas, sudedant jas taip, kad mažėtų užimamas tūris. Atskirti stiklo duženų, medžio, betono, metalo atliekas į atskiras krūvas.  Taip taupomas pakrovimui reikalingas laikas. Tačiau neesant noro ar galimybių mūsų specialistai visa tai atliks už jus.

 

UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS

Gavus jūsų užsakymą ir aptarus tinkamiausią transportą dažniausiai atvykstame tą pačią ar kitą dieną, suderintu, jums patogiu metu.

 

 


 

Statybų procese ir taip susiduriama su daugybe rūpesčių ir iššukių, tačiau šalia jų visų, statybų eigoje neišvengiamai iškyla dar vienas itin nepageidaujamas ir varginantis iššūkis, tai  statybinės atliekos ir šiukšlės, kaip rezultatas Jūsų nuveiktų darbų, likęs po statybų, remontų ar renovacijos.

 

O svarbiausia, kad savo pasiektu darbų rezultatu negalėsite pasimėgauti tol, kol nebus išspręstas šis nemalonus klausimas. Taigi mes esame tam, kad padėtume jums būtent šiame svarbiame statybų etape, leisiančiame jums džiaugtis tiek sklandžiu ir tvarkingu darbų procesu tiek švariu rezultatu.

 

Statybinės atliekos ir kitos šiukšlės pasižymi apgaulinga savybe – net ir nedidelio remonto ar juo labiau statybų eigoje susidarę,  atrodytų nedideli atliekų kiekiai, pasiskirstę po skirtingas patalpas, sudaro daug didesnį kiekį surinkus jas į vieną vietą, nei galėjo pasirodyti iš pradžių. Be to jų kiekis auga  daug spartesniu tempu nei norėtūsi.

 

Lietuvos respublikos įstatymais yra griežtai draudžiama griovimo ir statybines atliekas mesti į komunalinių atliekų konteinerius ar šalia jų, nepriklausomai nuo jų kiekio, savaime suprantama jau nekalbant  apie atsikratymą pamiškėse, pakelėse ar kitose tam neskirtose vietose, taip teršiant ir žalojant gamtą, todėl už šiuos veiksmus visai ne veltui numatytos didelės baudos.

 

Siekiant mažinti atliekų daromą žalą gamtai, bei susidoroti su nepaliaujamai didėjančiu jų kiekiu pasaulyje, priimami vis nauji reikalavimai ir kitos regulecinės priemonės, taikomos šiuolaikinės priemonės, kur ypač svarbus vaidmuo tenka atliekų rūšiavimui, utilizavimui, perdirbimui, antriniui panaudojimui. Atidžiau ir griežčiau vertinamas tiek įmonių tiek privačių asmenų tvarkymasis su atliekomis, didinant baudas už netinkamą jų šalinimą, o įmonėms, kurių veikla susijusi su atliekų tvarkymu, keliami vis aukštesni reikalavimai.