APLINKOS TVARKYMAS

 

Kadangi šiais laikais žmogui vis sunkiau rasti laisvo laiko, o aplinkos tvarkymas tiek laiko tiek pajėgumų reikalauja tikrai daug, mūsų darbuotojai gali pasirūpinti ne tik žaliųjų atliekų išvežimu, kurios atsiranda šiuos darbus jau atlikus, bet ir pačius aplinkos tvarkymo darbus nudirbti už jus. Taip apjungiami du paslaugų produktai į vieną, mažinant užsakymo kainą, todėl taip sutaupysite ir laiką ir pinigus.

 

DARBŲ POBŪDIS

Dažniausi aplinkos tvarkymo darbai tai žolės, krūmų pjovimo, lapų ir vaisių krituolių surinkimo, nedidelių medžių pjovimo ir genėjimo, šakų surinkimo. Vėliau atliekos sutvarkomos,  rūšiuojamos, surenkamos į maišus ir išvežamos utilizavimui. Aplinkos tvarkymas tampriai susijas su kita mūsų teikiama paslauga – žaliųjų atliekų išvežimu.  Kadangi mūsų įmonė orientuojasi į kompleksinį paslaugų suteikimą, todėl siūlome ir aplinkos tvarkymo paslaugas.

 

KAINA

Aplinkos tvarkymo darbų kaina kiekvienu atveju priklauso nuo darbams atlikti reikalingo laiko, fizinių pajėgumų ir darbuotojų kiekio, atstumo iki vietos, šiukšlių rūšies ir kiekio