STATYBINIŲ KONTEINERIŲ NUOMA 

 

Statybinis konteineris neatsiejamas nuo didelių statybų objektų, tokių kaip daugiabučių, komercinės paskirties ar biurų pastatų statybų aikštelių, tačiau konteinerio nuomos paslauga gali būti labai naudinga ir aktuali ne tik didelių apimčių statybose, bet ir kur kas mažesniuose objektuose, tokiuose kaip privataus gyvenamojo namo ar kotedžo statyba/griovimas, gyvenamojo namo išorės ar vidaus remonto/atnaujinimo darbai, taip pat namo ar sodo aplinkos tvarkymo darbai. 

KONTEINERIŲ DYDIS

Konteinerio dydį reikėtų pasirinkti priklausomai nuo to, kas bus kraunama. Griovimo metu susidariusioms sunkioms atliekoms, tokioms kaip betonas, plytos ir panašiai, reikėtų rinktis mažesnės kubatūros konteinerį, dėl didelio svorio. Jei planuojamos mesti atliekos lengvos, geriau tiks didesnės talpos konteineris, kaip antai 10m3 ar dar didesnis.  

RŪŠIAVIMAS

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į atliekų rūšiavimą pagal medžiagą, nes atskiriant vienas medžiagas nuo kitų pagal rūšį, būtų mažinamos išlaidos atliekų išvežimui, kadangi būtent nuo to ar atliekos mišrios ar išrūšiuotos priklauso ir išvežimo kaina. Todėl kartais verta pasistatyti ne vieną konteinerį, o keletą iš karto. Darbų eigoje prisipildžius konteineriams, jie nedelsiant išvežami ir pakeičiami tusčiais. 

PATOGUMAS

Statybiniai atliekų konteineriai pasižymi tvirtumu, todėl nereikalingos atliekos gali būti metamos ir iš aukščiau, pavyzdžiui antro ar net gi trečio aukšto, taip taupant laiką ir darbą. Dėl konteinerių tvirtumo gali būti kraunamos pačios įvairiausios medžiagos, nuo griovimo ar ardymo metu susidariusio betono luitų ir plytu, iki popieriaus dėžių, medžio ar plėvelių. 

DRAUDŽIAMA KRAUTI

I statybinių atliekų konteinerius draudžiama krauti: sprogstamąsias medžiagas, padangas, baldus, komunalines ir buitines atliekas, žaliąsias atliekas, automobilių detales ir kitokį metalo laužą, buitinę techniką, stiklo atliekas, pavojingas atliekas (medžiagas, kuriose gali būti asbesto ar gyvsidabrio, dažai, tirpikliai, lakai ir panašiai). 

KAINA

Kaina priklauso nuo: atliekų tipo (mišrios, statybinės, žaliosios),  atliekų rūšiavimo, konteinerio dydžio, nuomojamų konteinerių kiekio ir laiko, atstumo iki objekto.  


Konteineriai gali būti naudojami anaip tol ne tik statybinėms atliekoms, kaip dažniausiai įsivaizduojama, tačiau ir kitų rūšių šiukšlems, žaliosioms ir kitokioms atliekoms, parenkant atitinkamą konteinerio rūšį bei dydį. Būtent todėl mūsų įmonė vertina ir dirba ne tik su įmonėmis tačiau ir su fiziniais asmenimis. 

Vienas svarbiausių statybinio konteinerio privalumų, tai galimybė palaikyti nuolatinę tvarką darbų vykdymo vietoje, kadangi tol kol vyksta statybų, griovimo ar kitokie darbai, kurių metu neišvengiamai susidaro ir kaupiasi atliekos, jūs galite po ranka turėti vieną ar kelis konteinerius. Be to, turint omenyje nedidelę nuomos kainą už laikotarpį, kol konteineris pas jus, nereikia skubėti ir nerimauti, kad konteineris būtų pripildytas kuo greičiau, ir dėl to keisti savo darbų grafiko, ar užsakinėti konteinerio atvežimą jau sukaupus kruvas atliekų ir užteršus savo darbų vietą. Butent čia išryškėja ir kitas konteinerio privalumas – nebereikia sukti galvos dėl atliekų laikymo vietos, o tai ypač aktualu nedidelėse statybų aikštelėse kur plotas yra ribotas, šiuo atveju tereikės atrasti jums kelis kvadratinius metrus jums patogioje vietoje. 

Savo ruoštu tvarkinga aplinka darbų metu tiesiogiai įtakoja saugumą tiek ten dirbančių darbuotojų, tiek visų kitų asmenų, o saugumas be abejo yra pats svarbiausias tikslas. Po statybvietę netvarkingai besimėtančios įvairios šiukšlės, griuvėsiai, stambios ir smulkesnės atliekos, kurios ypač greitai kaupiasi griovimo darbuose, ir iš karto tvarkingai nerūšiuojant tiesiogiai kelia pavojų susižeisti pačiais įvairiausiais būdais, galima užkliūti ir nukristi ir panašiai 

Be to atliekas talpinant tiesiai į konteinerį pačioje darbų eigoje, jūs išvengsite dvigubo darbo, kai pirmiausia atliekos kaupiamos vienoje pasirinktoje vietoje, o tada jas dar kartą tenka perkrauti į konteinerį ar kitą transportavimo techniką, taigi taip taupomi tiek žmogiskieji ištekliai, tiek materialieji, kadangi ar jūsų ar mūsų darbuotojams nereikės atlikti papildomų krovimo darbų, taip dar sutaupant ir laiko, ir mažinant išvežimo kaštus.